MAREK BOCZARSKI ZAKŁAD KAMIENIARSKO - NAGROBKOWY i USŁUGOWO - POGRZEBOWY ORFEUSZ

ZAKŁAD KAMIENIARSKO NAGROBKOWY I USŁUGOWO POGRZEBOWY
MAREK BOCZARSKI ZAKŁAD KAMIENIARSKO - NAGROBKOWY i USŁUGOWO - POGRZEBOWY ORFEUSZ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MAREK BOCZARSKI ZAKŁAD KAMIENIARSKO - NAGROBKOWY i USŁUGOWO - POGRZEBOWY ORFEUSZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAREK BOCZARSKI ZAKŁAD KAMIENIARSKO - NAGROBKOWY i USŁUGOWO - POGRZEBOWY ORFEUSZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • SPECJALISTA/TKA DS. LOGISTYKI (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Gorzów Wielkopolski
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Dodana

MAREK BOCZARSKI ZAKŁAD KAMIENIARSKO - NAGROBKOWY i USŁUGOWO - POGRZEBOWY ORFEUSZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAREK BOCZARSKI ZAKŁAD KAMIENIARSKO - NAGROBKOWY i USŁUGOWO - POGRZEBOWY ORFEUSZ - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu osobowego

    • Jasień
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jasieniu