Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu praca

Jarosław
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu - oferty archiwalne

  • Mistrz ds. eksploatacji i eksploatacji źródeł ciepła i sieci cieplnej

    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu
    • Jarosław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 181 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca ekspoloatacja źródeł ciepła-:
      - dyżury pogotowia domowego w celu zapewnienia ciągłości pracy kotłowni,
      - kontrola urzadzeń pomiarowych,
      - dozór techniczny,
      - przeglądy kotłowni.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 181 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyngr. brutto 4151 zł + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwatotr instalacji i urządzeń sanitarnych

    • Jarosław
    • praca od zaraz
    • 2 860 zł / mies.

      Konserwacja i naprawa instalacji i urządzeń sanitarnych.
      Praca od zaraz, wynagrodzenie zasad. 2860 zł + dodatek stażowy + godziny nadliczbowe + dyżury.
      Po umowie na czas określony możliwość dalszego zatrudnienia.
      Mile widziane doświadczenie zawodowe 1 rok.
      Kontakt telefoniczny: 166216411, 795485614

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: monter instalacji sanitarczych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 860 PLN

Pracodawcy w Jarosławiu