Biela Jerzy , Zakład Usługowy „ EKO-SERWIS ”

Naprawa sprzętu AGD Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
Biela Jerzy , Zakład Usługowy „ EKO-SERWIS ” najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Jarosław
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Biela Jerzy , Zakład Usługowy „ EKO-SERWIS ”

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biela Jerzy , Zakład Usługowy „ EKO-SERWIS ”

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Biela Jerzy , Zakład Usługowy „ EKO-SERWIS ” - oferty archiwalne

  • Serwisant sprzętu agd

    • Jarosław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Serwis, montaż, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego AGD.
      Praca w terenie.

      wykształcenie elektryczne lub elektroniczne,
      prawo jazdy kat.B.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, zasadnicze zawodowe, kierunek: elektroniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jarosławiu