Czy to Twoja firma?

BUCHWALD PROJEKTY BUDOWLANE GRZEGORZ BUCHWALD praca

Jarocin
BUCHWALD PROJEKTY BUDOWLANE GRZEGORZ BUCHWALD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Jarocin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUCHWALD PROJEKTY BUDOWLANE GRZEGORZ BUCHWALD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUCHWALD PROJEKTY BUDOWLANE GRZEGORZ BUCHWALD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BUCHWALD PROJEKTY BUDOWLANE GRZEGORZ BUCHWALD - oferty archiwalne

  • Projektant

    BUCHWALD PROJEKTY BUDOWLANE GRZEGORZ BUCHWALD
    • Jarocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opracowywanie dokumentacji projektowych, organizacja pracy biurowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
      • Uprawnienia: Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet, Kurs komputerowy/ obsługa programu autocad /, budowalne w zakresie projektów
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jarocinie