Czy to Twoja firma?

Gastromax - Głowacki Sebastian praca

Jarocin
Gastromax - Głowacki Sebastian najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy Gastromax - Głowacki Sebastian

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gastromax - Głowacki Sebastian

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Gastromax - Głowacki Sebastian poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gastromax - Głowacki Sebastian - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    Gastromax - Głowacki Sebastian
    • Jarocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pozyskiwanie nowych klientów, kontakt z obecnymi klientami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: komunikatywność oraz chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier-kierowca

    • Jarocin
    • 3 500 zł / mies.

      praca na magazynie, rozwożenie towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. „B”, obsługa wózka widłowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Jarocinie