Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRACOVITA SP. Z O.O

Oferty pracy PRACOVITA SP. Z O.O

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH
Zawód: drukarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczecin
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca na maszynach introligatorskich, przestrzeganie zasad higieny pracy oraz BHP, sprzątanie stanowiska pracy, podporządkowanie się poleceniom brygadzisty zmianowego
Wymagania
Zawody:
Operator maszyn introligatorskich
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW
Zawód: specjalista ds. hr   |  Rodzaj: umowa o pracę
Jarocin
Szczegóły
Koordynacja pracowników tymczasowych, współpraca z klientem, przygotowanie dokumentacji dla pracownika, przygotowywanie harmonogramów pracy dla pracowników tymczasowych i t.d.
Wymagania
średnie zawodowe, brak
Języki:
rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
prawo jazdy kat B
empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
bardzo dobra obsługa komputera
NIE
PRACOVITA SP. Z O.O
63-200 Jarocin
Szubianki 19

Pracodawcy z miasta Jarocin