Czy to Twoja firma?

Ośrodek Techniki Leśnej praca

Jarocin
Ośrodek Techniki Leśnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Ośrodek Techniki Leśnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Techniki Leśnej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Ośrodek Techniki Leśnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Techniki Leśnej - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw zamówień publicznych i administracji

    Ośrodek Techniki Leśnej
    • Jarocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie spraw zgodnych z zamówieniami publicznymi, sprawy administracyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: znajomość prawa zamówień publicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jarocinie