AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

Sprzedaż hurtowa lodów i artykułów mrożonych.
AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

Pełna nazwa
"AGAT" HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK STANISŁAW STACHOWIAK
Adres rejestrowy
ul. Wrocławska 173 63-200 Jarocin
NIP
6170251649
REGON
250406731
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.07.1992
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.38.Z Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki
  • 46.39.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.21.Z Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z Działalność usługowa związana z przeprowadzkami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Jarocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      praca w warunkach chłodniczych oraz w mroźni -20'C; przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Jarocinie