P.P.H.U. Jamiks-Krystyna Szulc

Produkcja dzianej i szydełkowej odzieży wierzchniej - dziecięcej
P.P.H.U. Jamiks-Krystyna Szulc najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Krawiec Jarocin
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy P.P.H.U. Jamiks-Krystyna Szulc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. Jamiks-Krystyna Szulc

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - P.P.H.U. Jamiks-Krystyna Szulc

Pełna nazwa
SZULC KRYSTYNA P.P.H.U. "JAMIKS"
Adres rejestrowy
ul. Wrocławska 117 63-200 Jarocin
NIP
6170008446
REGON
250068754
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
09.04.1990
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 14.19.Z Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży
  • 14.12.Z Produkcja odzieży roboczej
  • 14.39.Z Produkcja pozostałej odzieży dzianej
  • 32.99.Z Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.41.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.82.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca P.P.H.U. Jamiks-Krystyna Szulc - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    • Jarocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca na maszynie stebnówka overlock

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie krawieckim

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Szwaczka

    • Jarocin

      praca na maszynie stebnówka, overlock

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Jarocinie