Czy to Twoja firma?

Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim praca

Janów Lubelski
Działalność usługowa
Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim
    • Janów Lubelski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) art.57 FP

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik administracji - referent ds. pracowniczych i płac

      Technik administracji - referent ds. pracowniczych i płac z art.57 ust.1 FP

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN

Pracodawcy w Janowie Lubelskim