Czy to Twoja firma?

ALKOHOLE Wioletta Dudek praca

Janów
ALKOHOLE Wioletta Dudek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Janów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ALKOHOLE Wioletta Dudek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALKOHOLE Wioletta Dudek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ALKOHOLE Wioletta Dudek - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    ALKOHOLE Wioletta Dudek
    • Janów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia do obsługi kasy fiskalnej, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na dwie zmiany w godzinach pomiędzy 08.00. a 23.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Janowie