Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PHU REMIX REMIGIUSZ KULA

Transport drogowy towarów

Oferty pracy PHU REMIX REMIGIUSZ KULA

KIEROWCA KAT. C+ E

Zawód: kierowca Rodzaj: umowa o pracę
PHU REMIX REMIGIUSZ KULA
Wymagane prawo jazdy kat. C+E. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za transport na terytorium woj. śląskiego. Wynagrodzenie do omówienia podczas rozmowy ...
Jankowice
13-01-2021

Archiwalne ogłoszenia

BRUKARZ
Zawód: brukarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Jankowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wykształcenie dowolne. Osoba z doświadczeniem w brukarstwie mile widziana. Prawo jazdy kat B. Praca na terenie woj. śląskiego. Kontakt z pracodawcą telefoniczny bądź mailowy: biuro@phuremix.pl.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Jankowice
Szczegóły
Wymagane prawo jazdy kat. C+E. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za transport na terytorium woj. śląskiego. Wynagrodzenie do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kontakt z pracodawcą telefoniczny bądź mailowy: andrzej@phuremix.pl.
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
prawo jazdy kat. C+E
NIE
44-264 Jankowice
Świerklańska 91B

Pracodawcy z miasta Jankowice