Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS sp. z o.o. praca

Izdebnik

Od ponad trzydziestu lat Zakład Produkcyjno Handlowy "Relaks" z Izdebnika tworzy meble, które są synonimem komfortu, jakości i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek meble, które nie tylko zachwycają designem, ale również odpowiadają na specyficzne potrzeby i oczekiwania naszych odbiorców.

Specjalizujemy się w produkcji mebli pokojowych, a w szczególności łóżek i materacy, które są sercem każdego domu. Rozumiemy, jak ważny jest zdrowy i spokojny sen, dlatego nasze produkty są wynikiem starannego procesu projektowania i wyboru najlepszych materiałów. Nasza bogata oferta tkanin i możliwość wykonania łóżek na indywidualne zamówienie to nasz znak rozpoznawczy. W "Relaksie" każdy klient ma wpływ na ostateczny kształt produktu, który ma służyć mu przez lata.

Nasze wartości to przede wszystkim jakość i rzetelność. W każdym etapie produkcji dbamy o to, by nasze meble spełniały najwyższe standardy. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszych certyfikatach bezpieczeństwa i jakości, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasze produkty są tworzone z myślą o trwałości i estetyce.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i choć nie posiadamy danych na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to naszą ambicją jest bycie marką, która jest bliska ludziom i ich codziennym potrzebom. Nasze meble to nie tylko przedmioty, to część życia naszych klientów, której chcemy być godnym zaufania towarzyszem.

W "Relaksie" nieustannie dążymy do doskonałości, słuchając naszych klientów i dostosowując się do zmieniającego się świata. Zapraszamy do współtworzenia mebli, które będą Was cieszyć i relaksować każdego dnia. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której każdy moment odpoczynku będzie wyjątkowy.

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY RELAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik tapicera

    • Izdebnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykańczanie i pakowanie mebli tapicerowanych.
      Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w godzinach 7:00-15:00, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą osobisty, poprzedzony kontaktem telefonicznym: 512 295 534, 33 876 32 60.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie, chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Krawiec/krawcowa

    • Izdebnik

      Szycie tapicerki. Praca na jedną zmianę w godz. 7:00-15:00, na pełny etat. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie od 2800,00 zł + premia uznaniowa. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Krakowska 67, 34-144 Izdebnik, telefoniczny: 512 295 534, 33 876 32 60.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, umiejętność szycia tapicerki na maszynie, doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 2800 zł brutto + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Izdebnik
    • 2 800 zł / mies.

      Pomoc przy tapicerowaniu i wyklejaniu elementów pianką tapicerską. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca w godzinach 7:00-15:00, na pełny etat. Wynagrodzenie od 2800,00 zł brutto + premia uznaniowa. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Krakowska 67, 34-144 Izdebnik, telefoniczny: 512 295 534, 33 876 32 60.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia, chęć do pracy.

      Oferujemy

Pracodawcy w Izdebniku