Czy to Twoja firma?

Aidan Doherty Transport Ltd. praca

Aidan Doherty Transport Ltd. to renomowana firma transportowa z siedzibą w Tipperary Town, Irlandia, która od momentu założenia w 1996 roku przez jednego właściciela-kierowcę, wyrosła na lidera w branży transportu drogowego i logistyki na terenie Irlandii i Wielkiej Brytanii. Specjalizujemy się w zbiorach i dostawach pełnych oraz częściowych ładunków, oferując usługi dostosowane do specjalnych wymagań naszych klientów. Nasza flota wyposażona w nowoczesne ciągniki siodłowe i przyczepy o różnorodnych funkcjach, wspierana zaawansowanymi systemami GPS, gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność transportu. Jako firma z bogatym doświadczeniem, Aidan Doherty Transport Ltd. jest synonimem profesjonalizmu i elastyczności, dostarczając wysokiej jakości usługi transportowe dla wszystkich typów przemysłu. Nasze podejście, łączące zaufanie i autorytet z bliskim kontakt z klientem, pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji i utrzymanie silnej pozycji na rynku.
Aidan Doherty Transport Ltd. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Aidan Doherty Transport Ltd.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aidan Doherty Transport Ltd.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator żurawia samojezdnego - kierowca

    Mostostal Puławy S.A.
    • Puławy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca Kat. B - Przewóz Osób

    K&R BORS PARTNER
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-8 000 zł / mies.
    Dodana
  • Kierowca kat C+E w transporcie krajowym

    JACEK POŁETEK USŁUGI TRANSPORTOWE
    • Kraków
    Dodana

Mapa Aidan Doherty Transport Ltd.

Siedziba główna

Praca Aidan Doherty Transport Ltd. - oferty archiwalne

  • Kierowca C+E

    Aidan Doherty Transport Ltd.
    • Kraków
    • pełny etat
    • Nowoczesna pręznie rozwijająca się firma Aidan Doherty Transport Ltd. działająca na terenie południowej Irlandii w miescie Tipperary Town poszukuje osób, które chciałyby się podjąć pracy na stanowsku

      Kierowca Zawodowy C+E.

      Zakres obowiązków

      • dostarczenie towaru z magazynu do sklepu sieci ALDI
      • rozładowanie towaru

      Wymagania

      • aktualne prawo jazdy C+E
      • świadectwo kwalifikacji zawodowejCPC
      • minimum dwu letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego dla ułatwienia sobie pracy

      Oferujemy

      • atrakcyjne i systematycznie wypłacane wynagrodzenie, sytem tygodniowy płac ( 700 euro za 5 dni pracy)
      • praca na zmianie popołudniowej lub nocnej do ustalenia