Czy to Twoja firma?

MIROSŁAW KALCZYŃSKI P.H.U. TRANS-MAX praca

Inowrocław
MIROSŁAW KALCZYŃSKI P.H.U. TRANS-MAX najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Inowrocław
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MIROSŁAW KALCZYŃSKI P.H.U. TRANS-MAX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIROSŁAW KALCZYŃSKI P.H.U. TRANS-MAX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MIROSŁAW KALCZYŃSKI P.H.U. TRANS-MAX - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego - kat. c (nr 1472)

    MIROSŁAW KALCZYŃSKI P.H.U. TRANS-MAX
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz towarów na terenie kraju.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: Konieczne uprawnienia do przewozu rzeczy oraz aktualnie badania lekarskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Inowrocław