Czy to Twoja firma?

ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA praca

Inowrocław
ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany (nr 2743)

    ZBIGNIEW MAZUR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace ogólnobudowlane

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Murarz-tynkarz/oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej do 30 roku z

      murowanie, tynkowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Inowrocław