OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Karola Marcinkowskiego 110 88-100 Inowrocław
NIP
5562761178
REGON
362987359
KRS
0000586328
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
16.11.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.92.Z Produkcja opakowań z metali
  • 29.32.Z Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli
  • 30.20.Z Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego
  • 30.99.Z Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

2.8

Na podstawie 32 oceny z Google.

Daniel

Daniel

"Jestem tutaj 1 raz. Przyjazd godzina 11 wyjazd godzina 12. Więc bardzo szybko załadowany. Nie wiem czy poprostu miałem szczęście czy oni mniej zamówień czy poprostu fakt że nie było żadnej kolejki. Wozkowy uprzejmy , cieć też. Brak tylko miejsca na oczekiwanie"

miesiąc temu

Dimma

Dimma

"Bardzo miła Pani na ochronę, szybko załadowali, wszystko ok."

w ostatnim tygodniu

Adam Remiorz

"Ładuje się w tej firmie kabinami do lokomotyw do Niemiec i wszystko jest bez zarzutu można zostać z gabarytem na noc na Firmie dostęp do prysznica oochrona w w porządku dziewczyna z ochrony bardzo miła"

4 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca OPAKMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Technik utrzymania ruchu (nr 1845)

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie w ruchu ciągłym maszyny i instalacje w halach produkcyjnych, naprawianie i usuwanie awarii

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość rysunku technicznego, umiejętności mechaniczne i analityczne, uprawnienia elektryczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Inowrocław