Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW

Oferty pracy ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW

PRASOWACZKA RĘCZNA (NR 2274)

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa o pracę
ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW
prasowanie odzieży lekkiej
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Inowrocław
03-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

SZWACZKA (NR 1440)
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: umowa o pracę
Inowrocław
Szczegóły
Zakres obowiązków
maszynowe szycie odzieży
Wymagania
Inne wymagania:
zdolności manualne,
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZĄTACZKA -OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (NR 1204)
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Inowrocław
Szczegóły
sprzątanie pomieszczeń szwalni
Wymagania
zdolności manualne
NIE
88-100 Inowrocław
Stanisława Staszica 5

Pracodawcy z miasta Inowrocław