Czy to Twoja firma?

MBUD MAREK TUROWSKI BUDOWA I REMONTY praca

Inowrocław
MBUD MAREK TUROWSKI BUDOWA I REMONTY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Inowrocław
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MBUD MAREK TUROWSKI BUDOWA I REMONTY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MBUD MAREK TUROWSKI BUDOWA I REMONTY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MBUD MAREK TUROWSKI BUDOWA I REMONTY - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany (nr 1346)

    MBUD MAREK TUROWSKI BUDOWA I REMONTY
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prace budowlane na terenie Inowrocławia (szpachlowanie, malowanie, szpachlowanie, murowanie)

      Wymagania

      • Inne wymagania: min. 3-5 lata doświadczenia zawodowego w budownictwie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie na 1 m-c, potem możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Pracodawcy w Inowrocław