Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kros Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kros Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kros Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kros Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kros Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kros Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec (branża rolno-spożywcza)

    • Iłownica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Obsługa klientów krajowych i zagranicznych
      - zdobywanie nowych klientów
      - budowanie sieci kontaktów
      - utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami
      - gotowość do podróży służbowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: [Inne] : - Język angielski lub niemiecki w mowie i piśmie - zdolność swobodnego nawiązywania kontaktów - rzetelność i dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną