Czy to Twoja firma?

FHU OLWENT Kamila Szynaka praca

Iława
FHU OLWENT Kamila Szynaka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Iława
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy FHU OLWENT Kamila Szynaka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU OLWENT Kamila Szynaka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FHU OLWENT Kamila Szynaka - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera wentylacji i klimatyzacji

    FHU OLWENT Kamila Szynaka
    • Iława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w montaża systemów wentylacji i klimatyzacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: motywacja i chęć do pracy, odpowiedzialność, prawo jazdy kat. B - konieczne, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie. zatrudnienie na pełen etat, praca od poniedziałku do piątku. Kontakt osobisty od 9:00 do godz. 17:00 - ul. Wyszyńskiego 18, 14-200 Iława lub telefoniczny: 603-420-336

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Iławie