Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - HD INVEST S.C. DOMINIK DEPCZYŃSKI, TOMASZ HASKA

Oferty pracy HD INVEST SC Dominik Depczyński, Tomasz Haska

INŻYNIER BUDOWANICTWA

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa o pracę
HD INVEST SC Dominik Depczyński, Tomasz Haska
Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami budowlanymi
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Poznań
30-09-2020
od 4000 zł

GLAZURNIK

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa o pracę
układanie glazury, terakoty (budynki użyteczności publicznej)
Poznań
22-06-2020

Archiwalne ogłoszenia

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER W HURTOWNI BUDOWALNEJ
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Iława
Szczegóły
Zakres obowiązków
obsługa klienta w hurtowni budowalnej, wydawanie materiałów,przyjmowanie dostaw
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
kierowca wózków widłowych
prawo jazdy kat B
Obsługa komputera
Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie średnie ( preferowane techniczne, budowlane), umiejętnośc obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózek widłowy.Mile widziane prawo jazdy kat. C
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Grudziądzka 71
14-200 Iława
województwo warmińsko-mazurskie
powiat iławski
gmina Iława

Dodatkowe informacje

NIP: 8771477721
REGON: 36178787100000

Pracodawcy z miasta Iława

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG
ODN SWP