Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Powiatowy Szpital w Iławie

Oferty pracy Powiatowy Szpital w Iławie

OPIEKUN MEDYCZNY

Zawód: pielęgniarka Rodzaj: umowa na okres próbny
Powiatowy Szpital w Iławie
zajmowanie się pacjentami, wykonywanie zabiegów higienicznych, współpraca z pielęgniarką, pomoc pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich na oddziale covidowym
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Iława
06-11-2020
od 2600 zł

SALOWA

Zawód: salowa Rodzaj: umowa o pracę
sprzątanie oddziału covidowego
od 2600 zł
Iława
23-10-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

INFORMATYK
Zawód: informatyk   |  Rodzaj: umowa o pracę
Iława
Szczegóły
Zakres obowiązków
pełen zakres spraw informatyczych związanych z obsługą szpitala
Wymagania
Inne wymagania:
Wymagania:
- wykształcenie min. technik informatyk (mile widziane zalecane wyższe kierunkowe lub pokrewne),
- znajomość systemów Windows 7/10/server 2008 (i wyższe), Linux (dystrybucja Centos 6 i 7) w zakresie administracji,
- bardzo dobra znajomość pakietów Ms Office i Libre Office,
- doświadczenie w pracy z systemami typu HIS, LIS, RIS i PACS (programy szpitalne)
- umiejętność administracji bazami danych Ms SQL,
- znajomość zagadnień sieciowych (konfiguracja i zarządzanie switchami zarządzalnymi, konfiguracja VLAN, OpenVPN)
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
14-200 Iława
Andersa 3

Pracodawcy z miasta Iława

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG
ODN SWP