Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Rad Track sp z o.o.

Oferty pracy Rad Track sp z o.o.

BRYGADZISTA

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa o pracę
Rad Track sp z o.o.
zarządzanie zespołem, wykonywanie zadań na placu budowy, kontrolowanie dostaw, zamawianie materiałów, praca fizyczna w ograniczonym zakresie, nadzór nad prawidłowym postępem ...
5500-9000 zł
UoP brutto/mies.
Iława
19-11-2020

PRACOWNIK PLACU BUDOWY

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa o pracę
prawidłowe i terminowe wykonywanie prac (prace przy budowie skateparków, torów pumtrack, tras leśnych itp.) współpraca z kierownikem oraz pozostałymi członkami zespołu ...
3200-4800 zł
Iława
19-11-2020

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa o pracę
Iława
Szczegóły
Zakres obowiązków
-prawidłowe i terminowe wykonywanie prac ( prace przy budowie skateparków, torów pumtrack, tras leśnych itp.)
- współpraca z kierownikem oraz pozostałymi członkami zespołu
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
KURS PRAWA JAZDY B
prawo jazdy kat. E
Inne wymagania:
Sprawność fizyczna i chęć do pracy, dokładność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, prawo jazdy kat. B,E. Praca w delegacji na terenie Polski - pracodawca zapewnia oraz ponosi koszt dojazdu i noclegu.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
14-200 Iława
KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA 16 210

Pracodawcy z miasta Iława

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG