Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński

Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński

Praca alert - powiadomienia

Praca Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński

  • Cieśla ( dachy )

    • Iława
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński

Siedziba główna w Dębnicy

Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński

Pełna nazwa
Paweł Goliński "USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE"
Adres rejestrowy
Ostrowska 71 63-421 Dębnica
NIP
6221135919
REGON
301165627
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
07.08.2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.31.Z Tynkowanie

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Iława
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy stawianiu rusztować, prace porządkowe na budowie, pomoc przy wykonywaniu zaprawy, inne prace pomocnicze (budownictwo jednorodzinne)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Chęci do pracy. Po 3 m-cach zatrudnienie w ramach umowy o pracę. kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
  • Murarz

    • Iława

      stawianie ścian od podstaw (budownictwo jednorodzinne)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Po 3 m-cach zatrudnienie w ramach umowy o pracę. kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 19 - 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa

Pracodawcy w Iławie