Czy to Twoja firma?

Firma WIMAX Andrzej Mróz praca

Hrubieszów
sprzedaż det.
Firma WIMAX Andrzej Mróz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Firma WIMAX Andrzej Mróz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma WIMAX Andrzej Mróz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma WIMAX Andrzej Mróz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma WIMAX Andrzej Mróz - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Firma WIMAX Andrzej Mróz
    • Hrubieszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu ciężarowego

      przewóz towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

      Oferujemy

Pracodawcy w Hrubieszowie