Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej praca

Hrubieszów
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej - oferty archiwalne

  • Inspektor do spraw technicznych

    Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
    • Hrubieszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -przyjmowanie i ewidencjonowanie zgłoszeń od użytkowników aparatury i sprzętu medycznego działających w strukturze SP ZOZ w zakresie niezbędnej naprawy lub konserwacji oraz bezzwłoczne przekazywanie zleceń na w/w prace do konserwatorów lub podmiotów zewnętrznych
      - nadzór nad terminowością okresowych przeglądów sprzętu i aparatury oraz realizacją napraw
      - przygotowywanie we właściwym czasie zamówień i czuwanie nad ich terminową realizacją w zakresie zaopatrzenia serwisu i aparatury w niezbędne narzędzia pracy oraz podzespoły, części i materiały eksploatacyjne do napraw i konserwacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Hrubieszowie