Czy to Twoja firma?

115 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SPZOZ W HELU praca

Hel
szpitalnictwo
115 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SPZOZ W HELU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa

Oferty pracy 115 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SPZOZ W HELU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 115 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SPZOZ W HELU

115 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SPZOZ W HELU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 115 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SPZOZ W HELU - oferty archiwalne

  • Technik analityki medycznej

    115 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SPZOZ W HELU
    • Hel
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pobieranie materiału do badań, wykonywanie badań laboratoryjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: analityka medyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Hel

      pobieranie materiału do badań, przestrzeganie praw pacjenta, wykonywanie badań laboratoryjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: technik analityki medycznej
      • Inne wymagania: staż mile widziany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
  • Technik farmaceutyczny

    • Hel

      DYSTRYBUCJA LEKÓW NA ODDZIAŁY, UDZIAŁ W ORGANIZACJI KOMPLEKSOWEGO ZAOPATRZENIA W LEKI, SYSTEMATYCZNA EWIDECNJA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW, KONTORLA APTECZEK ODDZIAŁOWYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Helu