Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu praca

Hel
ZESPÓŁ SZKÓŁ
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

Mapa Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

Siedziba główna

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel geografii

    Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu
    • Hel
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      praca nauczyciela w szkole podstawowej w Helu - praca przy tablicy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: geografia
      • Inne wymagania: asertywność, punktualność, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Helu