Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie praca

Hedwiżyn
Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Hedwiżyn
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie

Praca Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
    • Hedwiżyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      pełnienie funkcji psychologa szkolnego. Diagnoza uczniów z problemami w nauce i kontaktach społecznych. Współpraca z nauczycielami i rodzicami. Rozwiązywanie problemów wychowawczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 154,63 do 1 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Hedwiżynie