Czy to Twoja firma?

F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK praca

Hajnówka

Jesteśmy F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie pielęgnacji i zdrowia. Nasza podróż rozpoczęła się 1 lutego 2011 roku w malowniczej Hajnówce, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć miejsce, w którym każdy może znaleźć chwilę dla siebie. Nasz zespół, liczący od 1 do 4 specjalistów, codziennie dąży do tego, aby nasze usługi były synonimem jakości i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które mają na celu poprawę Twojego samopoczucia i wyglądu. Nasze masaże to nie tylko moment relaksu, ale i sposób na poprawę kondycji Twojego ciała. Zabiegi spa, które oferujemy, są idealne dla tych, którzy pragną odprężenia i regeneracji. Dzięki kosmetyce twarzy, dłoni i stóp zadbamy o każdy detal, a nasze usługi depilacji, henny i regulacji brwi pozwolą Ci poczuć się pięknie i pewnie siebie. Jesteśmy również tutaj, aby wesprzeć Cię w dążeniu do zdrowszego stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne oraz treningi indywidualne z trenerem personalnym na świeżym powietrzu.

Rozumiemy, jak ważna jest prywatność naszych klientów, dlatego zapewniamy, że Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i nie są przekazywane poza obszar Polski/UE/EOG. Ponadto, zawsze staramy się być dostępni i utrzymywać bieżący kontakt, abyś mógł skorzystać z naszych usług wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz, w tym z programu Last Minute.

W F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK wierzymy, że zdrowie i piękno idą w parze, a nasze usługi są świadectwem tej filozofii. Zapraszamy Cię do doświadczenia wyjątkowej opieki, która sprawi, że poczujesz się odnowiony zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Do zobaczenia w Hajnówce!

F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie uroda / pielęgnacja / dietetyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK

Siedziba główna

F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca F.H.U. MARLENA ZAGÓRNIK - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka

    • Hajnówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa recepcji; godziny pracy: 13:00 - 21:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Masażystka

    • Hajnówka
    • 2 800 zł / mies.

      wykonywanie masaży i zabiegów na ciało

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

    • Hajnówka

      obsługa recepcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie+ premia

Pracodawcy w Hajnówce