Czy to Twoja firma?

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce praca

Hajnówka

W sercu malowniczego Podlasia, gdzie przyroda splata się z tradycją, znajduje się nasza Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce. Od ponad pół wieku jesteśmy dumnymi strażnikami mleczarskiego rzemiosła, dostarczając na polskie i międzynarodowe stoły produkty nabiałowe najwyższej jakości.

Nasza historia to opowieść o pasji, innowacji i ciągłym dążeniu do doskonałości. Z biegiem lat przeszliśmy gruntowną modernizację, aby sprostać wymaganiom sanitarnym Unii Europejskiej, jednocześnie pielęgnując tradycyjne metody produkcji. Dzięki temu nasze wyroby mleczarskie zyskały uznanie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, a nasza załoga, licząca ponad 200 osób, codziennie wkłada serce w tworzenie produktów, które zdobywają zaufanie kolejnych pokoleń.

Misja, którą się kierujemy, to nie tylko produkcja, ale przede wszystkim dostarczanie wartości. Każdy nasz produkt to odpowiedź na potrzeby polskich rodzin, które szukają zdrowego i smacznego nabiału. Nasze core values to nie tylko słowa – to działania. Poszanowanie zdrowia naszych Klientów, innowacyjność, partnerskie relacje z dostawcami, racjonalne wykorzystanie surowców, ciągłe doskonalenie naszego zespołu oraz dbałość o środowisko to dla nas priorytety.

W naszej ofercie znajdziecie różnorodny asortyment produktów mleczarskich, których jakość potwierdza wdrożony i sprawnie funkcjonujący System HACCP. Jesteśmy dumni, że rocznie ponad 15% naszej sprzedaży trafia do odbiorców w takich krajach jak Białoruś, Bułgaria, Azerbejdżan, Czechy, Niemcy, Słowacja, Kanada, Węgry czy Włochy.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko nowoczesne linie technologiczno-produkcyjne, ale również unikalne położenie na obrzeżu Puszczy Białowieskiej. To właśnie tutaj, w sercu niezwykłego mikroklimatu i z dala od przemysłu szkodliwego dla środowiska, hodujemy krowy, które karmione są tradycyjnie, co bezpośrednio przekłada się na wyjątkowy smak i jakość naszego nabiału.

Zapraszamy Was do wspólnej podróży po świecie naturalnych smaków i wartości odżywczych, które oferuje Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce. Razem twórzmy zdrową przyszłość dla naszych rodzin, ciesząc się każdym kęsem naszego wspólnego sukcesu.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W HAJNÓWCE

Sklep i hurtownia OSM w Hajnówce

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Hajnówka
  3. Rybnik
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce - oferty archiwalne

  • Pomocnik mleczarski

    • Hajnówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy produkcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Hajnówka

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 3100 zł brutto + premia
  • Laborant

    • Hajnówka
    • 2 800 zł / mies.

      pobieranie prób mleka do badań i przeprowadzanie oceny, ocena fizyko-chemiczna i organoleptyczna produkowanych wyrobów mleczarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak, wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne i doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Hajnówce