Czy to Twoja firma?

THOR KUNSTSCHMIEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gubin
THOR KUNSTSCHMIEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Szlifierz Gubin
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy THOR KUNSTSCHMIEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca THOR KUNSTSCHMIEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca THOR KUNSTSCHMIEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Szlifierz metali

    THOR KUNSTSCHMIEDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Szlifowanie elementów metalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gubinie