Stolgraw Plus Krystyna Urbańska

Stolgraw Plus Krystyna Urbańska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Stolgraw Plus Krystyna Urbańska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stolgraw Plus Krystyna Urbańska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Stolgraw Plus Krystyna Urbańska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stolgraw Plus Krystyna Urbańska - oferty archiwalne

  • Pomocnik stolarza

    • Grzechynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w produkcji skrzynek drewnianych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 22 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Stolarz

      Praca przy maszynach stolarskich.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: stolarz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 22,5 PLN