Czy to Twoja firma?

Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz Waldemar Borowski, Grzechynia 647, 34-220 Maków Podhal praca

Grzechynia

Pensjonat

Poprzednia nazwa F.P.H "EUREKA"

Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz Waldemar Borowski, Grzechynia 647, 34-220 Maków Podhal najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz Waldemar Borowski, Grzechynia 647, 34-220 Maków Podhal

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz Waldemar Borowski, Grzechynia 647, 34-220 Maków Podhal

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz Waldemar Borowski, Grzechynia 647, 34-220 Maków Podhal - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od zaraz Waldemar Borowski, Grzechynia 647, 34-220 Maków Podhal
    • Grzechynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowo - remontowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B Możliwe zakwaterowanie i wyżywienie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną