Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - oferty archiwalne

  • Operator oczyszczania ścieków

    • Gryfów Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa oczyszczalni ścieków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, pomaturalne/policealne, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące, średnie branżowe, średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zmiana wymagań od dnia 14.09.2022 prawo jazdy kat. B wykształcenie min. zawodowe
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy robotnik budowlany

      drobne prace remontowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 2800 brutto + dodatek stażowy

Pracodawcy w Gryfowie Śląskim