Usługi Spawalniczo - Monterskie Oleksandr Kulchytskyi

Usługi Spawalniczo - Monterskie Oleksandr Kulchytskyi najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Gryfino
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Usługi Spawalniczo - Monterskie Oleksandr Kulchytskyi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Spawalniczo - Monterskie Oleksandr Kulchytskyi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Usługi Spawalniczo - Monterskie Oleksandr Kulchytskyi - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Czytanie rysunku technicznego, łączenie blach, posługiwanie się palnikiem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność czytania rysunków technicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Pracodawcy w Gryfinie