Czy to Twoja firma?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach praca

Gryfice

W sercu województwa zachodniopomorskiego, w malowniczym Gryficach, znajduje się instytucja, która codziennie dba o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców – jesteśmy Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Nasza misja to ochrona zdrowia publicznego, a nasze działania opierają się na rzetelnej kontroli i nadzorze nad warunkami higienicznymi w różnorodnych aspektach życia społecznego.

Jako jedna z dwudziestu trzech stacji w regionie, z dumą pełnimy rolę strażnika zdrowia publicznego, rozpoznając i monitorując choroby zakaźne, dbając o higienę w szkołach i placówkach wychowawczych, kontrolując czystość wody pitnej oraz nadzorując kąpieliska i baseny. Nasza praca to również kontrola warunków higienicznych w miejscach pracy oraz zakładach produkcyjnych i dystrybucyjnych żywności, co ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia społeczności lokalnej.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi związane z wykonywaniem badań laboratoryjnych, które pozwalają na wykrycie obecności patogenów i pasożytów. Jesteśmy także zaangażowani w działania edukacyjne, promując zdrowy styl życia i zachowania prozdrowotne. Nasze działania edukacyjne mają na celu podnoszenie świadomości zdrowotnej wśród mieszkańców, co jest równie ważne jak działania prewencyjne i kontrolne.

Podlegamy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie, co zapewnia nam stabilność i wsparcie w realizacji naszych zadań. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm to fundament, na którym budujemy zaufanie wśród społeczności, którą obsługujemy.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami odpowiedzialności, troski o dobro mieszkańców oraz nieustannego dążenia do poprawy jakości życia. Rozumiemy, że zdrowie jest najcenniejszym darem, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług – razem możemy tworzyć zdrowszą przyszłość dla nas wszystkich.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach

Siedziba główna

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach - oferty archiwalne

  • Starszy informatyk

    Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryficach
    • Gryfice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      OBSŁUGA INFORMATYCZNA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 655 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENE +PREMIA +DODATEK STAŻOWY
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator części / sprzętu

    • Gryfice
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      PROSTE PRACE KONSERWATORSKIE, PRACE PORZĄDKOWE, PRACE KIEROWCY

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
  • Pracownik obsługi

    • Gryfice

      utrzymanie czystości pomieszczeń, kopertowanie, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Gryficach