Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - STIGMA DARIUSZ ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy STIGMA DARIUSZ ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO DO ROZWOZU JEDZENIA
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gryfice
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca od 12 - 21.30
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KUCHARZ/PIZZERMAN
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Gryfice
Szczegóły
praca zmianowa
7 - 15
12-21.30
Wymagania
NIE
STIGMA DARIUSZ ŚPIEWAK SPÓŁKA JAWNA
72-300 Gryfice
PIŁSUDSKIEGO 34

Pracodawcy z miasta Gryfice