Czy to Twoja firma?

ST BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Grudziądz
ST BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy ST BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ST BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ST BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ST BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny w zakładach meblarskich

    ST BROKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Osie
    • umowa o pracę
    • 1 464 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prace stolarskie przy produkcji mebli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa maszyn stolarskich, dobieranie narzędzi i sprzętu do określonych robót ciesielskich i stolarskich, pracownik przetwórstwa drzewnego
      • Inne wymagania: [Inne] : Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu, 20 h tygodniowo, system czasu pracy: dwuzmianowy, system wynagradzania: miesięczny, praca w dni wolne: NIE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 464 PLN

    • Laskowice

      Wymagania

      • Uprawnienia: dobieranie narzędzi i sprzętu do określonych robót ciesielskich i stolarskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Grudziądzu