Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - STEK Sp. z o.o., Sp.k.

Oferty pracy STEK Sp. z o.o., Sp.k.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Grudziądz
Szczegóły
Zakres obowiązków
Kontrola rejestrów, kontrola obiegu dokumentów, ogólne prace biurowe.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomiczny
Inne wymagania:
Wymagana znajomość obsługi komputera.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KIEROWCA KAT. B
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Grudziądz
Szczegóły
Załadunek towaru, wywóz towaru do klienta. Prowadzenie dokumentacji.
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Wymagane prawo jazdy kat. B, książeczka sanitarno- epidemiologiczna. Praca w godz. 03:00-11:00.
NIE
STEK Sp. z o.o., Sp.k.
86-300 Grudziądz
Waryńskiego 65

Pracodawcy z miasta Grudziądz