Sklep Ogólnospożywczy Zofia Rochnowska

Sklep Ogólnospożywczy Zofia Rochnowska najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kasjer Grudziądz
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Sklep Ogólnospożywczy Zofia Rochnowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklep Ogólnospożywczy Zofia Rochnowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Sklep Ogólnospożywczy Zofia Rochnowska - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      zgodny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe mile widziane średnie, doświadczenie na stanowisku pracy, obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, możliwość przuczenia , praca w pełnym wymiarze czasu pracy II zmiany, wynagrodzenie brutto od 2800 zł/mc

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grudziądzu