Czy to Twoja firma?

Bonwit Sp. z o.o. praca

Grójec
Bonwit Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Bonwit Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bonwit Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bonwit Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bonwit Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Wykładanie towaru

    Bonwit Sp. z o.o.
    • Grójec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      ROZKŁADANIE TOWARU

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : dokładność, sumienność, chęć do pracy, zaangażowanie [Inne] : BADANIA NA NOSICIELSTWO. Praca zmianowa 6-14 i 14-22 oraz w weekendy 160 godzin pracy na miesiąc

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: CZASOWY ZE STAWKĄ GODZINOWĄ
  • Operator wprowadzania danych

    • Grójec

      WPROWADZANIA FAKTRUR DO SYSTEMU, WERYFIKACJA POPRAWNOŚCI DOKUMENTÓW I WPROWADZONYCH DANYCH, PRZYJMOWANIE DOSTAW, ANALIZA STANÓW MAGAZYNOWYCH, SPORZĄDZANIE ZAMÓWIEŃ NA PODSTAWIE PODANYCH INFORMACJI.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: asertywność, bardzo wysoka kultura osobista, obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych, analityczne myślnie
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : dokładność, sumienność, chęć do pracy, zaangażowanie [Inne] : BADANIA NA NOSICIELSTWO

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Grójcu