Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Tomasz Brychcy Usługowy Zakład Betoniarsko-Kamieniarski

Oferty pracy Tomasz Brychcy Usługowy Zakład Betoniarsko-Kamieniarski

KAMIENIARZ

Zawód: kamieniarz Rodzaj: umowa o pracę
Tomasz Brychcy Usługowy Zakład Betoniarsko-Kamieniarski
obróbka kamienia, montaż nagrobków Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Grodzisk Wielkopolski
25-11-2020
od 3000 zł

Archiwalne ogłoszenia

KAMIENIARZ
Zawód: kamieniarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
Zakres obowiązków
szlifowanie kamienia, ustawianie pomników

Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kat. B
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
62-065 Grodzisk Wielkopolski
Poznańska 34

Pracodawcy z miasta Grodzisk Wielkopolski