Czy to Twoja firma?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim praca

Grodzisk Mazowiecki
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim - oferty archiwalne

  • Młodszy asystent

    Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim
    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie dokumantacji służbowej. Prowadzenie nadzoru nad obiegiem dokumentacji. Poznawanie zagadnień z zakresu Inspekcji Sanitarnej. Organizowanie i prowadzenie akcji tematycznych. Udział w kontroli obiektów z zakresu sekcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: kreatywność, obsługa komputera (znajomość programów MS-Office), praca w zespole
      • Inne wymagania: samodzielność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 322,78 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pozostali specjaliści do spraw higieny, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

      prace biurowe, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie dokumantacji służbowej,prowadzenie nadzoru nad obiegiem dokumentacji , poznawanie zagadnień z zakresu inspekcji sanitarnej,organizowanie i prowadzenie akcji tematycznych z zakresu inspekcji sanitarnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: miel widziane doświadczenie , kreatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 772,25 PLN

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim