Czy to Twoja firma?

MILMOST Budownictwo Inżynieryjne Lesław Milewski praca

Grodzisk Mazowiecki
MILMOST Budownictwo Inżynieryjne Lesław Milewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MILMOST Budownictwo Inżynieryjne Lesław Milewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MILMOST Budownictwo Inżynieryjne Lesław Milewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MILMOST Budownictwo Inżynieryjne Lesław Milewski - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta

    MILMOST Budownictwo Inżynieryjne Lesław Milewski
    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie:
      -rysunki techniczne w programach CAD,
      - opisy do dokumentacji projektowych,
      - obliczenia techniczne na dostarczonych szablonach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Budownictwo
      • Uprawnienia: obsługa pakietu biurowego MS OFFICE, Program CAD
      • Inne wymagania: Predyspozycje: punktualność, precyzja, dbałość o powierzone obowiązki, analityczne myślenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim