house nieruchomości

Agencja Nieruchomości, Ubezpieczenia, Kredyty

house nieruchomości najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy house nieruchomości

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca house nieruchomości

Mapa house nieruchomości

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - house nieruchomości

Pełna nazwa
HOUSE NIERUCHOMOŚCI BEATA MAJAK
Adres rejestrowy
ul. Warszawska 2b 05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP
8392715257
REGON
146909036
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
11.10.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.65.Z Sprzedaż hurtowa mebli biurowych
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.22.Z Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie house nieruchomości

4.7

Na podstawie 25 ocen z Google.

Maria

Maria

"Miałam bardzo skomplikowaną sytuację i bez pomocy agencji nie zdołałabym zrealizować tej transakcji. Dzięki fachowej pomocy i radom udało się znaleźć zainteresowane osoby, a następnie sprawnie przeprowadzić całą transakcję. Miałam wsparcie przez cały proces szukania potencjalnych nabywców i sprzedaży - do ostatecznego przekazania mieszkania. Fachowe podejście i życzliwość - POLECAM!"

miesiąc temu

W M

W M

"Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o tej Agencji. Pani Beata jest osobą kompetentną, energiczną. W krótkim czasie sprzedaliśmy mieszkanie, które z racji konieczności wykonania generalnego remontu, nie było szczególnie atrakcyjne. Pani Beata bardzo aktywnie działała na rynku nieruchomości, co w efekcie przyniosło udaną transakcję a z mojej strony wymagało jedynie złożenia podpisu na akcie notarialnym. Szczerze polecam tę agencję ."

2 miesiące temu

Teresa Czachor

"Pani Beata jest kompetentną osobą otwartą na ludzi, dotrzymuje danego słowa i dba o wszystkie szczegóły. Umiejętnie dochodzi do konsensusu dbając o zadowolenie obu zainteresowanych stron. Godna zaufania, można polegać na jej intuicji."

Jolanta Myszko

"Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Zaangażowanie i pomoc we wszystkich sprawach dotyczących inwestycji.Serdecznie polecam House Nieruchomości dla wszystkich którzy chcą poczuć się jak w domu. Dziękuję bardzo"

g g

g g

"Polecam współpracę. Rzeczowo, konkretnie, pomaga w całym procesie, włącznie z załatwieniem dokumentacji w urzędach. Pozdrawiam Dariusz"

2 tygodnie temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca house nieruchomości - oferty archiwalne

  • Pośrednik/ Doradca ds Nieruchomości

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości

      Grodzisk Mazowiecki

      HOUSE NIERUCHOMOŚCI – szybko rozwijająca się firma poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

      Zakres obowiązków

      • systematyczne pozyskiwanie ofert nieruchomości
      • obsługa pozyskanych przez siebie klientów i ofert
      • prezentacja nieruchomości
      • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
      • prawo jazdy kat. B i samochód
      • dobra prezentacja i przyjazne usposobienie
      • cierpliwość :)

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
      • elastyczne godziny pracy
      • niezbędne narzędzia do pracy,
      • bardzo dobrą atmosferę pracy,
      • kwartalne premie za dobre wynik

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim