USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Eugeniusz Chrostowski

Wznoszenie i remont obiektów
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Eugeniusz Chrostowski najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Eugeniusz Chrostowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Eugeniusz Chrostowski

Wybrane oferty innych pracodawców

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Eugeniusz Chrostowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Eugeniusz Chrostowski

Pełna nazwa
Eugeniusz Chrostowski Usługi Ogólnobudowlane
Adres rejestrowy
ul. Konopska 38 19-200 Grajewo
NIP
7191183391
REGON
450176880
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
18.05.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.53.Z Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 53.20.Z Pozostała działalność pocztowa i kurierska

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.90.Z Pozostałe zakwaterowanie
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI

Uprawnienia

  • 2018-06-01, 2028-05-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, ul. Józefa Piłsudskiego 24, 19-200 Grajewo, Urząd Miasta Grajewo
  • 2018-06-01, 2028-05-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, ul. Józefa Piłsudskiego 24, 19-200 Grajewo, Urząd Miasta Grajewo
  • 2018-06-01, 2028-05-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, ul. Józefa Piłsudskiego 24, 19-200 Grajewo, Urząd Miasta Grajewo
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Eugeniusz Chrostowski - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka w sklepie

    • Grajewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie w sklepie spożywczym ( Delikatesy Centrum)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: pracowitość, zaangażowanie, uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Grajewo
    • 3 000 zł / mies.

      praca w budownictwie

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziana umiejętność wykonywania prac murarskich i tynkarskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Grajewie