Czy to Twoja firma?

ZAKREM sp. z o.o. praca

Grajewo

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumną częścią polskiej branży metalowej, a nasze korzenie sięgają roku 1952. ZAKREM to nazwa, która w Grajewie stała się synonimem jakości, innowacji i zaangażowania w tworzenie produktów metalowych, które służą ludziom w całym kraju i poza jego granicami.

Nasza oferta to szeroka paleta produktów, od wózków do palet ręcznych i elektrycznych, przez urządzenia warsztatowe, zestawy transportowe, aż po meble metalowe i osprzęt rolniczy. Każdy produkt, który opuszcza nasze zakłady, jest wynikiem połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną technologią – wycinarki laserowej typu „fiber”, oczyszczarki wirnikowej, kabiny lakierniczej, czy zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego. To właśnie inwestycje w takie technologie pozwalają nam utrzymać europejski standard wyrobów, co potwierdza oznakowanie CE na naszych wyrobach.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu liczącego 101 osób, który każdego dnia przyczynia się do rozwoju ZAKREM i zapewnia najwyższą jakość naszych produktów i usług. Nasza międzynarodowa obecność to dowód na to, że polskie produkty metalowe mogą konkurować z najlepszymi na świecie, a nasza szeroka sieć serwisowa gwarantuje, że nasi klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.

W ZAKREM wierzymy, że sukces firmy to nie tylko innowacje i jakość, ale także odpowiedzialność społeczna i dbałość o środowisko. Nasza polityka środowiskowa to nie tylko słowa – to działania, które każdego dnia wprowadzamy w życie, dążąc do minimalizacji naszego wpływu na planetę.

Nasze zaplecze projektowo-badawcze, zautomatyzowane linie produkcyjne oraz własne służby handlowe i serwisowe to nasza przewaga konkurencyjna. To one pozwalają nam nie tylko tworzyć, ale i ciągle doskonalić nasze produkty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

ZAKREM to więcej niż firma – to historia sukcesu, która trwa nieprzerwanie od 1952 roku. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy na co dzień przekonują się o wartościach, które przyświecają naszej marce.

ZAKREM sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł

Oferty pracy ZAKREM sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKREM sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKREM sp. z o.o.

Siedziba główna w Grajewie

ZAKREM sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ZAKREM sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olsztyn
  3. Poznań
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKREM sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz - mechanik

    • Grajewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace remontowe przy wózkach magazynowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: dyspozycyjnośc, komunikatywność, praca w zespole, wyjazdy jedno- lub dwudniowe - praca w delegacji na terenie kraju

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zatrudnienie na okres próbny (okres początkowy)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dozorca - palacz kotłów parowych

    • Grajewo

      obsługa kotłów parowych c.o., dozór mienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
      • Inne wymagania: ukończony kurs palacza c.o. i uprawnienia do obsługi i eksploatacji kotłów parowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Handlowiec

    • Grajewo

      praca w zakresie sprzedaży wyrobów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, handlowe
      • Inne wymagania: dyspozycyjność, komunikatywność, systematyczność, praca w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Grajewie