URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pozostała sprzedaż hurtowa nie wyspecjalizowana
URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż magazyn

Oferty pracy URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik działu montażu

    • Gostynin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Tłoczenie elementów z tworzyw stucznych.
      Skręcanie detali.
      Montaż elementów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Zdolności manualne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 350,00zł. premii brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Gostyninie